Hızlı endüstriyel fiber anahtar / yönetilmeyen Ethernet anahtarı 2 100M fiber port 6 10 / 100M rj45 bağlantı noktası

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE、RoHS、FCC
Model numarası: OFS-IWSF2T6A / B-20
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: 20 adet / kutu
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, l/c, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Haftalık 6000 adet

Hızlı endüstriyel fiber anahtar / yönetilmeyen Ethernet anahtarı 2 100M fiber port 6 10 / 100M rj45 bağlantı noktası

OFS-IWSF2T6A / B-20

Ürün Açıklaması

Ürün, 2 * 100M Fiber port, 6 * 10 / 100Base-T uyarlanabilir Ethernet arabirimi RJ45 ile yönetilmeyen endüstriyel düzey Ethernet anahtarıdır. Kullanıcıların Ethernet veri alışverişi, yakınsama ve uzun mesafeli optik iletim işlevini gerçekleştirmesine yardımcı olur. Ekipman hiçbir fan, düşük güç tüketimi, kullanımı kolay, küçük boyut, basit bakım vb avantajları vardır. Ethernet standardına uygun ürün tasarımı, yıldırımdan koruma, anti-statik koruma önlemleri, -40 ° C ~ +85 çalışma sıcaklığı, istikrarlı ve güvenilir performans genişliği ekleyin. Cihaz, akıllı ulaşım, telekomünikasyon, güvenlik, finans ve menkul kıymetler, gümrük, denizcilik, elektrik enerjisi, su koruma ve petrol alanları ve diğer genişbant veri iletimi alanlarında geniş çapta kullanılabilir.

Temel Özellikler

Giriş voltajı: DC10 ~ 58V (çift güç yedekliliği yedekleme)

Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃

Muhafaza: IP40 koruma sınıfı, DIN ray tipi, metal alüminyum, fan tasarımı yok

Denetim raporu: Kamu güvenliği teftiş raporu, CCC / FCC / CE / ROHS Bakanlığı aracılığıyla

Özellikler

Liman sayısı: 8

Fiber Bağlantı Noktaları: İki adet 100BaseFX portu (SC / ST / FC konektör, isteğe bağlı)

RJ45: Altı adet 10 / 100BASE-T RJ45

İletim modu: tam dupleks modu

standart: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3I, IEEE 802.3z, IEEE 802.3at

Uygulama seviyesi: L2

arka plan bant genişliği: 1.6Gbps

Paket yönlendirme oranı: 1.19Mpps

MAC: 1K

Tampon: 512M

gecikme süresi: <3μs

Değişim: Mağaza - forward

LED

Güç

TX, FX (Bağlantı / ACT)

Muhafaza: metal malzeme

Soğutma: doğal soğutma, fan yok

Boyutlar: 143 x 104 x 48 mm (geniş x derin x yüksek)

Ağırlık: 0.85Kg

Montaj modu: DIN kart ray tipi

Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ +85 ℃

Depolama sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 85 ℃

Bağıl nem:% 5 ~ 95 (don yok)

İletim mesafesi bükümlü çift: 100m (CAT5e, CAT6 ağ kablosu kullanılarak)

iletim mesafesi

Bükülmüş çift: 100m (CAT5e, CAT6)

Çok modlu: 2km

Tekli mod: 20, 40,60, 80,100Km, isteğe bağlı

MTBF: 100.000 saat

Güç

Giriş voltajı: DC10 ~ 58V (çift güç yedekliliği yedekleme)

Erişim terminali: Phoenix terminali

Güç (tam yük) <3W

Garanti süresi: 5 yıl

Sertifikasyon: Kamu güvenlik denetim raporu, CCC, CE, FCC, RoHS

Ürün ön paneli

Sipariş Bilgileri

model Ürün Açıklaması
OFS-IWSF2T6A / B-20 2 * 100M fiber port (SC tek fiber 1310 / 1550nm), 6 x 10 / 100Base-T RJ45
OFS-IWSF2T6A / B-XX 2 * 100M fiber portları (SC tek fiber 1310 / 1550nm), 6 * 10 / 100Base-T RJ45 "xx" mesafeyi temsil eder (Birim: KM)
OFS-ISF2T6-XX 2 * 100M fiber port (SC çift fiber 1310 / 1550nm), 6 x 10 / 100Base-T RJ45 "xx" mesafe temsil eder (Birim: KM)
OFS-PE-IWSF2T6A / B-XX POE fonksiyonlu 2 * 100M fiber port (SC tek fiber 1310 / 1550nm), 6 x 10 / 100Base-T RJ45; "Xx" mesafe belirtir (Birim: KM)
OFS-PE-ISF2T6-XX POE işlevi ile 2 x 100M fiber port (SC çift fiber 1310 / 1550nm), 6 x 10 / 100Base-T RJ45; "Xx" mesafe belirtir (Birim: KM)

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : +8613724374817