Hızlı 8 portlu fiber optik ethernet switch 100FX ve 7 10 / 100M rj45 yönetim fonksiyonlu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE; RoHS
Model numarası: OFS-MSF1T7
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton başına 16 parça
Teslim süresi: 5-7 GÜN
Ödeme koşulları: T/T, Western union, L/C, Paypal
Yetenek temini: 5000 adet / hafta

Hızlı 8 portlu fiber optik ethernet switch 100FX ve 7 10 / 100M rj45 yönetim fonksiyonlu

8 bağlantı noktası Ethernet fiber anahtarı 100FX ve 7 10 / 100M rj45 yönetim donanımı ile birlikte Demir kasası SC konektörü veya SFP

OFS-MSF1T7

OFS-MSF1T7-2

OFS-MSF1T7, 1 * 100Mbps Optik portlara ve 7 * 10 / 100Mbps RJ45 portlarına sahip, yönetilen bir Katman 2 + Optik Ethernet anahtarıdır. Çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak ve yüksek bir performans-fiyat oranı ile bir Ethernet ağ iletişimi çözümü sağlamak için tasarlanmıştır. OFS-MSF1T7'nin yüksek kullanılabilirlik ve güvenilirliği ile zengin güvenlik özellikleri, güvenli veri iletimi için idealdir. Aynı zamanda güçlü Web tabanlı özelliklere sahiptir.

Uygulamalar için özel olarak tasarlanmış "OP Ring Protection" (OPRP), 15ms içerisinde hızlı bir Ethernet halka koruması ve kurtarma sağlamaktadır. Yönetim konsolundan, daha hızlı kurtarma ve daha geniş bant genişliği için bir Ethernet halkası oluşturmak için kullanımlar herhangi bir portu (normal Ethernet portu veya bagaj bağlantı noktası) seçebilir.

Temel Özellikler

* 7x10 / 100BaseTX Bağlantı Noktaları + 1x100Base Optik Bağlantı Noktaları

* Ethernet halka koruması ve hızlı kurtarma için OP Halka Koruması (OPRP), Yaygın Ağaç Protokolü (STP) ve Hızlı Kapsamlı Ağaç Protokolü (RSTP)

* Otomatik öğrenilen tek noktaya yayın adresleri için 8K adres tablosu

* 4K VLAN, esnek ağ planlama ve yönetimi için 802.1Q, port tabanlı, protokol tabanlı VLAN'ın yanı sıra Genel Öznitelik Kayıt Protokolü (GARP) ve GARP VLAN Kayıt Protokolünü (GVRP) destekler

* Esnek yük dağılım kontrolü ve fail-over işlevi

* Manuel, statik ve dinamik bağlantı noktası Bant genişliği yönetimi için statik ve dinamik bağlantı noktası toplama

* Veri trafiği kontrolü ve yönetimi için liman ücret limiti, yayın fırtınası kontrolü, liman mirrringi, zengin Hizmet Kalitesi (QoS) özellikleri

Ağ güvenliği için kara delik MAC adresi filtreleme, statik ve dinamik MAC adres yönetimi

* Erişim Kontrol Listeleri (ACL)

* Güvenli Kabuk (SSH) v2.0

* IGMP snooping

* SNTP, SMTP

* SNMP V1, V2c, V3

* RMON istatistiklerini, geçmişi, alarmı ve olayı destekler

* Web tabanlı ağ yönetimi arabirimi

* Bağlantı noktasını ve VLAN yönetimini destekler

* Çevrimiçi ürün yazılımı yükseltme

* İki ayrıcalıklı hesap

* Syslog

* Yüksek güvenilirlik için çift güç girişi

performans

* IEEE Protokolü:

o 802.3 10Base-T Ethernet

o 802.3u 100Base-TX ve 100Base-FX hızlı Ethernet

o 802.3x Akış Kontrolü ve Geri Basıncı

o 802.1p Hizmet Sınıfı

o 802.1Q VLAN Etiketi

o 802.3ad LACP

o 802.1D-2004 STP

o 802.1w Hızlı STP

o 802.1s Çoklu STP

o 802.1x

* Engellemeyen mağaza ve ilet paylaşımlı bellek anahtarı mimarisi

* MAC adresi: 8K

* Ağ yönetimi: Web tabanlı, CLI, Telnet, windows yardımcı programı ve SNMP yönetimi.

* OP Ring Koruması: 15ms içinde kurtarma süresi

* Bellenim yükseltmesi: Web, çevrimiçi

Bağlantı Noktası Yapılandırması

* RJ45 Bağlantı Noktası: Cat5 # bakır kablo üzerinde 100 metreye kadar operasyon mesafesinde otomatik görüşme, 10 / 100Base-T, Tam / Yarım Çift Yönlü, Otomatik-MDI / MDIX.

* 100Base-FX Optik Bağlantı Noktası: SC / ST / FC / LC bağlantı noktası.

* Tekli mod: 20, 40, 60, 80,100, 120Km, isteğe bağlı, SFP modülünüze bağlıdır.

* Çok modlu: 2, 5Km, isteğe bağlı, SFP modülünüze bağlı

* Dalga boyu: 850nm, 1310nm, 1550nm

* DOWNLOAD PROGRAM Port: Tabanlı seri ağ yönetimi RJ45

* Gösterge: TP1-8 bağlantı / ACT, TP1-8 100, Güç, FX.

İngilizce yönetim sayfası

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817