Ethernet Üzerinden Endüstriyel Güç POE Fiber Ethernet Anahtarı 1 Gigabit FX + 8 * 10 / 100M TX PoE

Temel bilgi
Menşe yeri: Mianland, Çin
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE, FCC
Model numarası: OFS-PE-GSF1DT8
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: USD 48-53 per pcs
Ambalaj bilgileri: 29 x 121 x 226 mm
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 10000 adet / ay

Ethernet Üzerinden Endüstriyel Güç POE Fiber Ethernet Anahtarı 1 Gigabit FX + 8 * 10 / 100M TX PoE

Tanıtım iyonu

OFS-PE-GSF1DT8, 1'den 8'e kadar olan noktalarda PoE'yi (Power-over-Ethernet) destekleyen 8 portlu Ethernet anahtarlarını anahtarlar. Anahtarlar güç kaynağı ekipmanı (PSE) olarak sınıflandırılır ve bu şekilde kullanıldığında OFS-PE- GSF1DT8 anahtarları, güç kaynağının merkezileştirilmesini sağlar ve bağlantı noktası başına 15,4 (30) watt kadar güç sağlar. Anahtarlar, ek kablolama gereksinimini ortadan kaldırarak IEEE 802.3af / uyumlu güç aygıtlarında (PD) güç sağlamak ve IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3x'i 10 / 100M, tam / yarı çift yönlü, MDI / MDI ile desteklemek için kullanılabilir Endüstriyel Ethernet ağınız için ekonomik bir çözüm sağlamak için -X otomatik algılama.

özellikler ve faydalar

Ø 8 IEEE 802.3af / at-uyumlu PoE ve Ethernet combo portu

Ø PoE bağlantı noktası başına 48VDC'de 30 vat'a kadar

Ø Akıllı güç tüketimi algılama ve sınıflandırma

Ø Yedekli çift VDC güç girişi

Ø OP-Ring desteği (Kurtarma süresi <15ms), RSTP / STP / MSTP

Ø -20 ila 50C çalışma sıcaklığı aralığı (T modelleri)

Ø Engelleme önleme ve paylaşılan bellek anahtarı mimarisi

Ø MAC adresi: 8K

Bağlantı Noktası Yapılandırması

Ø RJ45 Bağlantı Noktası: Cat5 # bakır kablo üzerinde 100 metre'den daha az operasyon mesafesinde otomatik görüşme, 10 / 100Base-T, Tam / Yarım Çift Yönlü, Otomatik-MDI / MDIX.

Ø 1000Base-FX Optik Bağlantı Noktası: SFP modülü

Ø Tekli mod: 20, 40, 60, 80, 100,120Km, isteğe bağlı

Ø Çoklu mod: 2, 5Km, isteğe bağlı

Ø Dalgaboyu: 850nm, 1310nm, 1550nm

Ø İNDİR PROGRAMI Liman: Tabanlı seri ağ yönetimi, RJ45

Ø Alarm çıkışı arabirimi: Bir röle alarmı çıkışı. Destek güç, bağlantı noktası bağlantısı ve halka ağ alarmı

Ø Gösterge: Bağlantı noktası bağlantısı, halka arızası / anormallik alarmı göstergesi 10M / 100M Oran, çalıştırma göstergesi

Güç Girişi seçeneği

Ø Giriş Voltajı: 48V DC (46 ~ 57VDC), Yedekli güç girişi

Ø Aşırı Yük Akım Koruması

Ø Çift güç yedeklemeyi destekleyin

Çevresel Sınırlar

Ø -20 ℃ ~ + 50 ℃ (Geniş Sıcaklık)

Ø Depolama Sıcaklığı: -20 ℃ ~ + 75 ℃

Ø Nem:% 5 -% 95

Mekanik Boyut

Ø Boyutlar: 29 x 121 x 226 mm

Garanti

Ø 1 yıl

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : +8613724374817