1 Gigabit FX + 2 * 10/100 / 1000M TX Güç Üzerinden Ethernet PoE Fiber Optik Ethernet Switch

Temel bilgi
Menşe yeri: Mianland, Çin
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE, FCC, RoHS
Model numarası: OFS-PE-GSF1T2
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: USD 27-31 per pcs
Ambalaj bilgileri: 120x85x30mm
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: 10000 adet / ay

1 Gigabit FX + 2 * 10/100 / 1000M TX Güç Üzerinden Ethernet PoE Fiber Optik Ethernet Switch

OFS-PE-GSF1T2

Tanıtım iyonu

Fiber Ortam Dönüştürücüsünden fazlası ve aynı zamanda Power over Ethernet Enjektörü olabilir. Uzun mesafeli ağ donanımları için en iyi veri bağlantısı ve güç kaynağı çözümü.

Bu OFS-PE-GSF1T2 serisi Medya Dönüştürücü, 10/100 / 1000Base T / TX'den 1000Base FX Power over Ethernet (PoE) cihazlarına ve Power Sourcing Equipment'a (PSE) hizmet ederek dönüştürücünün IEEE802.3af PoE'ye güç sağlamasına olanak tanır. standart uyumlu Powered Devices (PD) cihazlarına bağlayın. Tek bir kabloyla (RJ45) veri ile iletilen güç, ağınızı güç hattı veya prizin olmadığı yerlerde genişletmenizi sağlar. Wifi Aps gibi cihazlar için nereye başvurmak istiyorsunuz? IP kameralar veya IP Phones.etc.

Şartname:

Standart IEEE802.3i 10BASE-T
IEEE802.3u 100BASE-TX
IEEE802.3z 1000BASE-TX
IEEE802.3x Akış Kontrolü
IEEE802.3af Ethernet Üzerinden Güç
IEEE802.3at Power over Ethernet
PoE gücü Bağlantı noktası başına 15.4W (IEEE802.3af) port başına 30W (IEEE802.3at)
Kablolama: 1/2 ve 3/6 çiftleri üzerinden sağlanan veri ve güç
Kablo: UTP cat.5 veya daha üstü
Elyaf türü Çoklu mod (MM): 62.5 / 125m.50 / 125m
Tekli mod (SM): 9 / 125m
Mesafe Çok modlu ve Çift Fiber 550M
Tekli mod ve Tek Fiber: 20/40/60/80/100 / 120KM
Veri hızı 10/100 / 1000Mpbs
Bağlayıcı RJ45, SC / ST / FC / LC
dalga boyu 1310nm 1490nm 1550nm
Teşhis LED'i Güç Bağlantısı / Faaliyeti
Güç DC48V-57V
Güç tüketimi <60W

Boyutlar: 90 x 70x 26 mm

Sıcaklık 0 ~ 50 ℃ (Çalışma) -20 ~ 70 ℃ (storag)
Nem 10 ~% 90 non-codensing

Özellik:

◆ Güç harcamalarından tasarruf etmek için PoE desteklenir

◆ IEEE 802.3af / at Poe PSE (Güç Kaynağı Ekipmanı) Uyumlu

◆ PoE anahtarlarına, çok kanallı hub'lara veya otcher 802.3af Güç Kaynağı Donanımına (PSE) bağlayın.

◆ Fiber Bağlantı Noktası için Tam Çift Yönlü ve Otomatik Görüşme Modunu destekleyin.

◆ Mini tasarımlı bağımsız bir ünite.

Özellik:

◆ Güç harcamalarından tasarruf etmek için PoE desteklenir

◆ IEEE 802.3af / at Poe PSE (Güç Kaynağı Ekipmanı) Uyumlu

◆ PoE anahtarlarına, çok kanallı hub'lara veya otcher 802.3af Güç Kaynağı Donanımına (PSE) bağlayın.

◆ Fiber Bağlantı Noktası için Tam Çift Yönlü ve Otomatik Görüşme Modunu destekleyin.

◆ Mini tasarımlı bağımsız bir ünite.

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817