Çok Bağlantı Noktalı Fiber Optik Ağ Anahtarı 1000 Base - X 10 / 100M 5Gbps Bandwidth

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: RoHS, CE
Model numarası: OFS-GSF1DT16-20
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton başına 10 adet
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western union, L/C, Paypal
Yetenek temini: 5000 adet / hafta

Çoklu bağlantı noktaları 1000Base-X Fiber Optik Anahtar 10 / 100M 16TX + 1 * 1000M FX

OFS-GSF1DT16-20 serisi, 1 * 1000Mb / sn Optik fiber bağlantı noktalarına ve 16 * 10 / 100Mbps RJ45 bağlantı noktalarına sahip bir Katman 2 + Optik Ethernet anahtarıdır. Çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak ve yüksek performans-fiyat oranına sahip bir Ethernet ağ iletişim çözümü sağlamak için tasarlanmıştır.

OFS-GSF1DT16-20'nin yüksek kullanılabilirlik ve güvenilirlik ile birlikte zengin güvenlik özellikleri, güvenli veri iletimi için ideal olmasını sağlar. Bilgisayar, anahtar, hub, sunucu vb. cihazlarla bağlantı kurmak için

Özellik:

* Otomatik Uplink ™, 1 port 1000Mbps Fiber portlu 16 Port 10 / 100Mbps.

* Otomatik MAC adresi öğrenme ve yaşlanma

* 10 / 100Mbps Otomatik anlaşmalı, otomatik MDI-MDI-X

* Güç / link / aktivite izleme için LED göstergeler

* Supports10 / 100Mbps-Tam / Yarım dupleks

* Duvara monte ve DIN-Ray kurulumunu destekler, İsteğe bağlı.

* Yayın Fırtına Kontrolünü Destekler

* Soğutma fanı olmadan mükemmel ısı giderimi.

* Kentsel Akıllı Trafik İzleme Sistemine (ITS), Güvenli Şehri Uygula.

* Sert çevre veya daha yüksek gereksinim

* Yedekli çift DC güç girişi

* -10 ℃ -55 ℃ çalışma sıcaklığı aralığı.

Teknik özellikler:

Ürün adı 16 bağlantı noktalı 10 / 100Mbps + 1 bağlantı noktalı 100 Mbps Fiber
ürün modeli OFS-GSF1DT16-20
Ağ Protokolleri IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u; 100Base-TX / FX; IEEE802.3ab 100Base-T; IEEE802.3z 1000Base-X; IEEE802.3x;
Ağ medyası

10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (meter100 metre)

100BASE-TX: Cat5 veya üstü UTP (meter100 metre)

Fiber Medya

Çok modlu: 2 KM

Tek modlu: 20/40/60/80 / 100KM

Fiber port: SC / ST / FC Isteğe Bağlı

Performans özellikleri Bant genişliği: 5Gbps
Paket Tampon Bellek: 1M
Paket İletme Oranı: 148800pps / port
MAC Adres Tablosu: 4K
Yönlendirme Modu Mağaza ve ileri
LED Göstergeleri Güç: PWR; Bağlantı; ; Link / Act
Giriş Gerilimi Aralığı DC5 ~ 15V

Güç kaynağı

harici PS

Giriş: AC100 ~ 250V, Çıkış: DC5V 2A ;
en yüksek güç 8W
Çevre sıcaklığı 0 ~ + 55 ℃
Depolama sıcaklığı -20 ~ + 70 ℃
Nem % 5 ~% 90

Sipariş Bilgileri

model Ürün Açıklaması
OFS-GSF1DT16-20 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M fiber portları, SC, çift fiber1310nm, 20km, harici PS
OFS-GSF1DT16-xx 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M fiber portu, SC, çift fiber, .max optik fiber mesafesi 20 ila 120 km, mesafe için “xx”, harici PS
OFS-GSF1DT16A-20 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M fiber bağlantı noktaları, SC, Tek Fiber 1310nm, 20km, harici PS
OFS-GSF1DT16B-20 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M fiber bağlantı noktaları, SC, Tek Fiber 1550nm, 20km, harici PS
OFS-GSF1DT16A / B-xx 16 * 10 / 100Base-T RJ45,1 * 1000M fiber portu, Tek Fiber, “A” nın bir seti, 20 ila 120 km .x optik fiber mesafesi için “B” nin başka bir seti ile bağlanmalıdır. uzak mesafe, harici PS

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817