Tek Liman GPON EPON ONU Iyi Uyumlu 1GE 110mm * 110mm * 25mm

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE, ROHS
Model numarası: OFSE611-W
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiable
Teslim süresi: 5-7 GÜN
Ödeme koşulları: T/T, Western union, L/C, Paypal
Yetenek temini: 5000 adet / hafta

İyi uyumlu GPON EPON ONU tek port 1GE + WIFI fonksiyonu

OFSE611-W (HGU), saf geniş bant erişim için geçerli olan bir mini EPON ONU terminal cihazıdır. Yüksek entegrasyonlu mini tip kompakt yapı tasarımı benimser ve 1 GE (RJ45) ve 1 * wifi arayüzleri sağlayabilir, katman 2/3 Ethernet switch teknolojisini destekler ve bakımı ve yönetimi kolaydır. Yerleşik ve ticari kullanıcılar için FTTH / FTTP erişim uygulamasına uygulanabilir ve IEEE802.3ah gibi teknik düzenlemelere ve EPON Ekipmanı (V3.1) teknik gereksinimlerine tamamen uygundur.

özellik

* Tak ve çalıştır, otomatik algılama, otomatik yapılandırma ve otomatik ürün yazılımı yükseltme, vb özellikleri.

* EPON uluslararası standart IEEE802.3ah / 802.3-2005 ile tamamen uyumludur

* Çin Telekom EPON CTC3.1 standardını destekleyin ve OAM'yi genişletin

* Destek üçlü çalkalama şifreleme isteği

* Destek DBA raporlama mekanizması isteği

* Destek OAM (Bağlantı, Test, Geri döngü) bakım fonksiyonu tanımlanmış IEEE802.3ah

* Uzaktan yükseltmeyi destekleyin ve indirin

* Destek durum tespiti ve arıza raporu

* Güç kapalı ise yapılandırılmış parametreleri kaydetmek için destek

* Kullanıcı modundaki çalışma modunu yapılandırma desteği

* Kullanıcı portunda MDI-MDIX otomatik algılama desteği.

* Veri şifreleme ve şifre çözme desteği

* Seri numarasına göre destek erişim kimlik doğrulaması

* MAC adresine göre destek erişim kimlik doğrulaması

* Destek 802.1Q VLAN

* Destek zengin QinQ VLAN fonksiyonları ve IGMP Snooping

* İlgili önceliği değiştirmek için trafik kuralını destekleyin.

* Destek IEEE802.11n 2T2R WiFi işlevi

* Fabrika ayarlarını geri yüklemek için destek

* Uzaktan sıfırlama ve yeniden başlatma desteği

* Destek ölmek üzere gasp kesinti alarmı

* Broadcom / PMC / Cortina yonga setine dayalı OLT ile tam uyumluluk.

Teknik özellikler

Teknik ürünler Açıklama
Yukarı PON arayüzü 1EPONinterface, SC tek modlu / tek fiber, simetrik 1.25 Gbps, 1 * WIFI
dalga boyu Tx 1310nm, Rx 1490nm
Optik çıkış gücü -1 ~ 4 dBm
Alıcı duyarlılık <-25dBm
En uzak mesafe OLT ve ONU arasında 20km
Optik arayüz SC / UPC konektörü
Aşağı LAN arayüzü 10/100 / 1000Mbps otomatik adaptif Ethernet arayüzleri, Tam Dubleks / Yarım Dubleks, RJ45 konnektörleri, 1 * WIFI
Katman 2/3 anahtarı OAM tabanlı merkezi OLT yönetimi
WEB, CLI
Yazılımı uzaktan yükseltme
Güç kapatıldığında yapılandırma parametrelerini kaydetme desteği
KABLOSUZ İNTERNET Entegre 802.11b / g / n
WEP ve WPA / WPA2 güvenlik protokollerini destekleyin
Yönetim bakım OAM tabanlı merkezi OLT yönetimi
WEB, CLI
Yazılımı uzaktan yükseltme
Güç kapatıldığında yapılandırma parametrelerini kaydetme desteği
Göstergeler Güç kaynağı, PON portu ve 1 Giga-Ethernet portu için 5 gösterge.
DC güç kaynağı + 12V, harici AC-DC güç adaptörü
Yonga seti zte chipset
Güç tüketimi ≤2.5W
Operasyon durumu Çalışma sıcaklığı: -5 ~ + 55 ℃
Çalışma nemi: 10 ~ 90% (yoğunlaşmamış)
Depolama koşulu Sıcaklığı saklamak: -30 ~ + 60 ℃
Nem oranı:% 10 ~ 90 (yoğunlaşmamış)
boyut 110mm * 110mm * 25mm (uzunluk * genişlik * yükseklik)
Net ağırlık 0.24Kg

Sipariş Bilgileri

Ürün adı Ürün Açıklaması
OFSE611-W 1 * EPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, SC) 1 * 10/100 / 1000Base-T, 1 * WIFI, 12 V Güç kaynağı

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817