Yüksek güvenilirlik 4 limanlar GPON EPON OLT 4 * EPON + 4GE RJ45 OLT

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: OPTFOCUS
Model numarası: OFSE3504
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: 540x367x50mm
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Bir haftada 5000 adet

Yüksek güvenilirlik 4 limanlar GPON EPON OLT 4 * EPON + 4GE RJ45 OLT

Ürün Açıklaması

Teknik ürünler Açıklama
madde Parametre
PON Arabirimi 1GPON arayüzü, SC tek modlu / tek fiber, uplink 1.25Gbps, uydu-yer bağı 2.5Gbps
Kullanıcı Ethernet Arayüzü RJ45Port yerel internete, 1 GE portuna ve 3 FE portuna otomatik olarak bağlanır, 1 * WIFI
Güç arayüzü 12V DC Güç kaynağı, harici bir 12V 0,5A AC / DC güç supplyadapter
PON Dalgaboyu: Tx 1310nm, Rx1490nm
Optik Tx Optik Güç: -1 ~ 4dBm
Parametre Rx Hassasiyeti: -26dBm
Doygunluk Optik Gücü: -3dBm
Bağlayıcı türü: sc
Optik Fiber: 9 / 125ɥm tek modlu fiber
Veri İletim Parametresi PON Verimi: Aşağı yönde 950Mbps; Upstream 930Mbps
Ethernet: 1 GE portu ve 3 FE
Paket Kaybı Oranı: <1 * 10E-12
gecikme: <1,5 ms
Ağ yönetimi Destek IEEE802.3 QAM, ONU OLT tarafından uzaktan yönetilebilir
SNMP ve Telnet üzerinden uzaktan yönetim desteği
Yerel Yönetim
Yönetim işlevi Durum izleme, Yapılandırma yönetimi, Alarm yönetimi, Günlük yönetimi
LED Göstergesi PWR: Açma veya kapatma
OPTIN: Optik Bağlantı Durumu
LINK: ONU Kayıtlı
ETH: Ethernet Arayüzünün Bağlantı Durumu
LAN: Ethernet Arayüzünün Bağlantı Durumu
WIFI: WIFI durumu
Güç Harici 12V 1A AC / DC güç kaynağı adaptörü
Güç tüketimi: <12w
Fiziksel Özellikler Ürün Ölçüsü: 180mm (L) x 120mm (W) x27mm (H)
Ürün ağırlığı: 0.2kg
çevresel özellikler Çalışma sıcaklığı: 0 ila 50ºC Depolama sıcaklığı: -40 ila 85ºC Çalışma nem oranı:% 10 ila% 90 (Yoğuşmayan) Depolama nemi:% 5 ila% 95 (Yoğuşmayan)

Özellik:

Ürün sergi

4 * EPON (1490nm Rx, 1310nm Tx, 20Km, SC), 4 * 10/100 / 1000Base-T, 4 * SFP + , Dahili PS












Uygulama





İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817