Beyaz Plastik GPON OLT ONU 2 LAN WIFI EPON Çift Mod TX 1310nm RX 1490nm Dalgaboyu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OPTFOCUS
Model numarası: OFSX622-W
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: USD 16~20 / piece
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu
Teslim süresi: 5-10 gün, miktarına bağlıdır
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: 50000 adet / ay
Uygulama: Eve kadar fiber Renk: Beyaz
Ürün adı: GPON EPON ONU lif bağlayıcı: SC / UPC konektörü
Dalga boyu (nm): TX 1310nm , RX 1490nm Çalışma sıcaklığı: -5 ~ 55 ℃

GPON OLT ONU beyaz plastik 2LAN WIFI EPON GPON ONU çift mod

OFSX622-W

Wifi çift ​​modlu ONU ile 1GE + 1 FE Ethernet bağlantı noktaları Açıklama:

OFSX622-W XPON (GPON ve EPON çift mod) ONU. Sabit ağ operatörlerinin veya kablo operatörlerinin üçlü oynatma hizmet ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır ve FTTx, video gözetimi ve diğer gereksinimlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Olgun GPON ve Gigabit EPON teknolojisine dayanır ve yüksek performansa fiyat, istikrarlı, uygun maliyetli, yüksek güvenilirlik, kolay yönetim, yapılandırma esnekliği ve kaliteli hizmet (QoS) garantisine sahiptir. ITU-T G.984.x, IEEE802.3ah gereksinimi gibi GPON ve EPON teknik düzenlemeleriyle tamamen uyumludur. GPON veya EPON olarak kullanılabilir.

Teknik parametreler açıklama

Up-link arayüzü

1 XPON arabirimi, SC tek modlu tek fiber RX 2.488 Gbits / s hızı ve TX 1.244 Gbits / s (GPON), RX 1244 Gbits / s oranı ve TX 1.244 Gbits / s (EPON) oranı Fiber türü: SC / UPC

Optik güç: 0 ~ 4 dBm Hassasiyet: -28 dBm güvenlik: ONU kimlik doğrulama mekanizması

Dalga boyu (nm) TX 1310nm, RX 1490nm
Fiber bağlayıcı SC / UPC konektörü
Aşağı bağlantı veri arayüzü 1 * 10 / 100Mbps ve 1 * 10/100 / 1000M otomatik anlaşma Ethernet arayüzü, RJ45 arayüzü
Gösterge LED'i 6 adet
DC besleme arayüzü giriş + 12V 1A
Güç ≤7W
Çalışma sıcaklığı -5 ~ 55 ℃
Nem 10 ~% 85 (yoğunlaşma)
Depolama sıcaklığı -30 ~ 70 ℃
Boyut (mm) 167 * 119 * 32 mm (ana bilgisayar)
Ağırlık 0.35kg (ana bilgisayar)

Teknik özellikler açıklama
anten

2T2R Modu

5DBI Kazanımı, Frekans: 2.4G

oran 300Mbps PHY oranı
şifreleme yöntemleri WFA, WPA, WPA2, WAPI

ÖDEME VE SEVKİYAT

1) Her kutuyu paletlere koyun ve deniz veya hava yolculuğu için uygun şekilde sarın.

2) Standart ödeme koşulları: T / T% 30% MEVDUAT, göndermeden önce% 70 BANLANCE.

3) Online ticaret güvence sipariş, tüm size kalmış.

4) Daha fazla ödeme koşulları sağlanabilir (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Ödeme ve Sevkiyat

SERTİFİKA

belgelendirme-1

ŞİRKET BİLGİSİ

şirket

Test yapmak

SERGİSİ

BİZE ULAŞIN

Fttb@optfocus.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilir veya sorgunuzu göndererek girişi takip edebilirsiniz. Uygun fiyat ve en iyi danışmanlık hizmeti ile 12 saat içinde size geri döneceğiz.

GPON OLT ONU beyaz plastik 2LAN WIFI EPON GPON ONU   çift ​​mod

İletişim bilgileri
Dora/OPTFOCUS

Naber : +8613724374817