Rj45'den Fiber Tek Modlu LFP Ortam Dönüştürücü 1310nm 60 km yarı dubleks

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, China(mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE,FCC
Model numarası: OFS-GSL-60
Min sipariş miktarı: 2 adet
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: Karton başına 48 * 42.5 * 38 CM 40 adet
Teslim süresi: 3-5 iş günü sonra alınan ödeme
Ödeme koşulları: T/t, l/c, Western Union, Paypal
Yetenek temini: ay başına 10000 adet

Rj45'den Fiber Tek Modlu LFP Ortam Dönüştürücü 1310nm 60 km yarı dubleks

OFS-GSL-60

OFS Serisi Gigabit Fiber Ortam Dönüştürücü, Optik-Elektrik Ethernet sinyallerini 10/100 / 1000MUTP arabirimi (TX) ve 1000M optik fiber arabirimi (FX) arasında dönüştürebilir. Geleneksel 10/100 / 1000M gigabit Ethernet, fiber optik bağlantı vasıtasıyla 100 km'lik bir mesafeye kadar genişletilebilir. Ürünlerin performansı ve kalitesi, ABD ve Tayvan'dan gelen en yeni Gigabit IC'yi benimsemeleri açısından mükemmel. 6 Grup LED gösterge ışıkları dönüştürücülerin çalışma koşullarını tam olarak izleyebilir. Kullanıcıların, converters.OFS Serisi Gigabit Dönüştürücülerindeki arızayı gözlemlemek ve teşhis etmek kolaydır; tek başına kullanılabilir; Ancak Dönüştürücü Kartı, OFS Crop tarafından sağlanan 16 yuvaya RACK'e yerleştirilmelidir. Hangi Ağ Merkezi kullanımı için uygundur.

Ana Özellikler

◆ Maksimum 1536 byte'lık Ethernet paketini destekleme

◆ Akış kontrolünü destekleme

◆ Dahili güç kaynağı kabulü

◆ LFP İşlevi

◆ Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktalarının otomatik olarak 10/100 / 1000M ve Tam Dupleks veya Yarım Çift Yönlü seçeneğini seçmesine olanak tanır.

UTP portu, MDI / MDI-X otomatik geçit bağlantısını destekler.

◆ Çoklu Mod Fiber: 220m / 550m'ye kadar olan maksimum mesafe

Tekli Mod Fiber: Maksimum mesafe 100km'ye kadar

Teknik özellikler

Çalışma standartları IEEE802.3z / AB, 1000Base-T ve 1000Base-SX / LX
MAC adres tablosu 4K
Veri Arabelleği 256 bin
Bağlayıcı UTP: RJ-45,10 / 100 / 1000Mbps; Fiber: SC, 1000Mbps
Kablo

UTP kablosu: Cat 5e veya Cat 6 (maksimum mesafe 100m'ye kadar)

Fiber: multimode: 50/125, 62.5 / 125μm (maksimum mesafe 550 / 224m'ye kadar)

Tek mod: 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9 / 125μm (maksimum mesafe 100km'ye kadar)

Güç

AC 220V (170-260V) 50Hz; DC 5V, 2A

Nem

5% ~ 90%

Depolama sıcaklığı -20 ~ +70 ℃
Ortam sıcaklığı 0 ~ +50 ℃
Akış kontrolü

Tam Dubleks: IEEE802.3x

Yarım Dubleks: arka basınç.

Boyutlar 40 (yüksek) x 110 (genişlik) x 140 (uzunluk) mm

Fiber Bilgisi

Model

Bağlayıcı

Elyaf türü

Maksimum mesafe

Dalga boyu

TX gücü

Duyarlılık

Bağlantı Bütçesi

OFS-GML

SC

Çok modlu

220 / 550m

850 nm

-11 ~ -3dBm

-18dBm

7dBm

OFS-GSL-20

SC

Tek mod

20km

1310nm

-10 ~ -3dBm

-21dBm

11dBm

OFS-GSL-40

SC

Tek mod

40km

1310nm

-4 ~ 0dBm

-25dBm

21dBm

OFS-GSL-60

SC

Tek mod

60km

1310nm

0 ~ 3dBm

-26dBm

26dBm

OFS-GSL-80

SC

Tek mod

80km

1550nm

-2 ~ 2dBm

-26dBm

24dBm

OFS-GSL-100

SC

Tek mod

100km

1550nm

1 ~ 3dBm

-27dBm

28dBm


Sipariş Bilgisi

Model

Ürün Açıklaması

OFS -GML

10/100 / 1000M Ethernet Multimode Dönüştürücü: optik dalga boyu 850nm, 62.5μm için 224m'ye kadar optik fiber maksimum mesafe, 50μm için 550m

OFS -GSL-xx

10/100 / 1000M Ethernet Tekli Mod Fiber Konvertör: optik dalga boyu 1310 veya 1550nm, optik fiber maksimum mesafe 20, 40, 60, 80,100 veya 120 km, xx mesafeye kadar.

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817