DF SM 8 Portlu Fiber Optik Switch, 1310nm 20KM SC Ağ 10 / 100mbps Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, China(mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE
Model numarası: OFS-SF1T7
Min sipariş miktarı: 2 adet
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: 83 × 160 × 25mm
Teslim süresi: 3-5 iş günü sonra alınan ödeme
Ödeme koşulları: T/t, l/c, Western Union, Paypal
Yetenek temini: ay başına 10000 adet

DF SM 8 Portlu Fiber Optik Ethernet Switch, 1310nm 20KM SC Ağ 10 / 100mbps Anahtarı

OFS-SF1T7 Serisi, bir adet 100M optik fiber port ve iki adet 10 / 100M UTP portu sunar. Ürün, ABD'den en son IC ve alıcı vericilerin yüksek kalitesini benimseyerek istikrarlı performans, mükemmel kalite ve makul fiyata sahiptir. Optik Fiber Ethernet'in küçük kalıplarında kullanıma uygundur.

Ana Özellikler

Bir fiber ve dört UTP portu ile OFS-SF1T7 Optik-Elektrik Ethernet sinyallerini 10 / 100MUTP arabirimi (TX) ve 100M fiber optik arabirim (FX) arasında dönüştürebilir.

Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktasının otomatik olarak 10M veya 100M'yi seçmesine ve Tam Duplex veya Yarım Duplex'e izin verir.

Destek Akış kontrolü ve Yayın fırtınası koruması

Maksimum 1536 bayt çerçevesinin desteklenmesi

Şimşeği önleyen Dahili Devre, şimşek sızıntısının neden olduğu konvertörün hasarını önemli ölçüde azaltabilir.

Teknik özellikler

Çalışma standartları IEEE802.3u 100Base-TX ve 100Base-FX
Bağlayıcı

UTP: RJ-45,10 / 100Mbps;

Fiber: SC / FC, 100Mbps (Tam Dubleks)

Kablo

UTP kablosu: Kat. 5 (maksimum mesafe 100 m'ye kadar)

Fiber (multimode): 50/125, 62.5 / 125μm (maksimum mesafe 2km'ye kadar)

Fiber (singlemode): 8/125, 8,7 / 125,9/125, 10 / 125μm (maksimum mesafe 100km'ye kadar)

Akış kontrolü

Tam Dubleks: IEEE802.3x akış denetimi

Yarım Dubleks: fırında basınç akışı kontrolü

Kırmızı ışık PWR, FX Bağlantısı / Yasası, TP1 FDX, TP1 Bağlantısı / Yasası, TP2 FDX, TP2 Bağlantısı / Yasası
Güç kaynağı AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Ortam sıcaklığı 0 ~ + 50 ° C
Depolama sıcaklığı -20 ° C + 70 ° C
Nem 5% ~ 90%
Boyutlar 83 × 160 × 25mm

Fiber Optik Bilgileri

Tip

Konektör

Elyaf türü

Maksimum mesafe

Dalga boyu

TX gücü

Duyarlılık

Bağlantı Bütçesi

OFS-SF1T7

SFP bağlantı noktası (SFP modülü olmadan)

OFS-SF1T7M

SC

Çok modlu

2km

850 veya 1310nm

-20 ~ -12 dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF1T7S

SC

Tek mod

20km

1310nm

-14 ~ -8dBm

-32dBm

18dBm

Fiber Optik Bilgileri

Model

Ürün Açıklaması

OFS-SF1T7

OFS-SF1T7M

7 UTP bağlantı noktası ve 1 çok modlu fiber bağlantı noktası, 850 veya 1310nm optik dalga boyu ile 10 / 100M Ethernet Çift Fiber Switch, elyafın maksimum mesafesi 2km.

OFS-SF1T7S

7 UTP bağlantı noktası ve 1 singlemode fiber bağlantı noktası, 1310 veya 1550nm optik dalga boyu ile 10 / 100M Ethernet Çift Fiber Switch, fiberin maksimum mesafesi 20 ~ 100km.

OFS-SF1T7WS

10 / 100M Ethernet Tek Fiber Switch, 7 UTP portu ve 1 singlemode fiber portu, 1310 / 1550nm optik dalga boyu, fiberin maksimum mesafesi 20 ~ 100km.

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817