F620 GPON ONU İngilizce Yazılım 4 LAN Portları 2 POTS SIP DHCP birden çok

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, China(mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Model numarası: OFS-F620
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: Fabrika orijinal ambalajında ve yeni üyeler
Teslim süresi: 3-7 iş günü ödeme aldıktan sonra
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal

F620 GPON ONU İngilizce Yazılım 4 LAN Portları 2 POTS SIP birden fazla kullanıcı için DHCP

Özel Özellikler

  • Değişimi engellemeden tam hız
  • 8K MAC Adresi tablosu
  • Tam Aralık VLAN ID'sini Destekleyin
  • QinQ VLAN, 1: 1VLAN, VLAN Trunk vb. Destekleyin.
  • Destek port monitör, port ayna, port hız limiti, port SLA vb.
  • Arayüz, IEEE802.1p, IPV4 (ToS), Diff-Serv, IPV6,802.1Q VLANID, hedef MAC veya kaynak MAC temelli QoS.
  • Ethernet, IEEE802.3'ün özelliklerine göre arayüzleri.
  • 128-bit AES şifreleme algoritması.
  • 802.1x uzaktan yönetim ve kullanıcı kimlik doğrulamasına göre
  • CTC2.1 standardını destekleyin
  • 2.4GHz IEEE802.11n v2.0 ve IEEE 802.11b / g standartlarıyla uyumlu geriye uygundur
  • NAT / NAPT IP paylaşımını destekler
  • WAN Protokolleri: PPPoE / StaticIP / PPTP / DHCP
  • Çıktı ve kapsama aralığını önemli ölçüde artırmak için gelişmiş 2T2R MIMO teknolojisini destekler
  • Yüksek hızlı veri hızı - 300Mbps'ye kadar
  • Sanal Sunucu ve DMZ'yi Destekler
  • Sıfırlama düğmesiyle Wi-Fi Korumalı Kurulum'u (WPS) destekler
  • 64/128-bit WEP şifreleme ve WPA-PSK, WPA2-PSK güvenliği destekler
  • Multimedya iletim gereksinimini karşılamak için WMM işlevini destekler
  • WDS modunu destekler
  • Özel Uygulamaları (Port Tetikleyicileri) destekler
  • DDNS'yi (DynDNS, TZO) ve QoS'leri destekler
  • MAC / IP filtrelemeyi ve URL engellemeyi destekler
  • DHCP sunucusunu ve Anti Dosfirewall'u destekler

4GE + WIFI zte f620 GPON EPON GEPON ONU

 

Ürün Özellikleri

Teknik öğeler

Açıklamaları

PON arabirimi

2 Pon, Aşağı akım: 1.25 Gb / sn, Akış yukarı: 1.25 Gb / sn, 1 Yönetim bağlantı noktası

Dalga boyu

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Bağlayıcı

SC / PC

WLAN

IEEE802.11b / g / n ile uyumlu

Bağlantı mesafesini destekleyin

100 metreye kadar

EMC / ESD

EN55022 B (CISPR 22B) / IEC 61000-4-2 GR-1089-CORE

Lan

IEEE 802.3 10 / 100BASE-T, Otomatik müzakere

Tam dupleks / Yarım çift yönlü, Destek RJ-45 MDI / MDIX

Aşağı akım LAN arabirimi

4 10 / 100Mbps otomatik uyarlanabilir Ethernet arabirimi, RJ45 konektörleri

Aşağı akım POTS arayüzü

2 FXS, RJ11 konektörler

Göstergeler

Güç kaynağı durumu, PON, LAN ve POTS için 11 gösterge.

DC güç kaynağı

+ 12V, harici AC-DC güç adaptörü

Yeniden başlatma tuşu

1, cihazı yeniden yükleyin.

Güç düğmesi

1, cihazın açılması / kapatılması

Güç tüketimi

≤ 12 W

Operasyon durumu

Çalışma sıcaklığı: - -10 ~ 55 ° C

Depolama sıcaklığı: -30ºC ~ 60ºC

Saklama durumu

Çalıştırma nemi:% 10 -% 90, yoğunlaşan
Depolama nemi:% 5 -% 95, yoğunlaşmayan

Boyut

245 mm x 150 mm x 37 mm (uzunluk * genişlik * yükseklik)

Net ağırlık

0.55Kg

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817