1MKb Fiber Optik Ağ Anahtarı Poe 5 Portlu Çift Modlu Harici Güç

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, China(mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE
Model numarası: OFS-SF1T4
Min sipariş miktarı: 2 adet
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: 125 × 27 × 85 mm
Teslim süresi: 3-5 iş günü sonra alınan ödeme
Ödeme koşulları: T/t, l/c, Western Union, Paypal
Yetenek temini: ay başına 10000 adet
Güç: Dış Optik Mod: Tek veya Çift
Ortam sıcaklığı: 0 ~ + 50℃ Çerçeve tampon bellek: 1MKb
Boyutlar: 125 × 27 × 85mm Saklama sıcaklığı: -20 ~ + 70 ℃
Fiber türü: Singlemode'nin Mulyimode

1MKb Fiber Optik Ağ Anahtarı Poe 5 Portlu Çift Modlu Harici Güç

Ana Özellikler

Bir fiber ve dört UTP portu ile OFS-SF1T4 Optik-Elektrik Ethernet sinyallerini 10 / 100MUTP arabirimi (TX) ve 100M fiber optik arabirim (FX) arasında dönüştürebilir.

Otomatik anlaşma işlevi UTP bağlantı noktasının otomatik olarak 10M veya 100M'yi seçmesine ve Tam Dupleks veya Yarım Çift Yönlü'ye izin verir.

Destek Akış kontrolü ve Yayın fırtınası koruması

Maksimum 1536 bayt çerçevesinin desteklenmesi

Şimşeği önleyen Dahili Devre, şimşek sızıntısının neden olduğu konvertörün hasarını önemli ölçüde azaltabilir.

Fiber Optik Bilgileri

Tip

Konektör

Elyaf türü

Maksimum mesafe

Dalga boyu

TX gücü

Duyarlılık

Bağlantı Bütçesi

OFS-SF1T4M

SC

Çok modlu

2km

850 veya 1310nm

-20 ~ -12 dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF1T4S

SC

Tek mod

20km

1310nm

-14 ~ -8dBm

-32dBm

18dBm

Fiber Optik Bilgileri

Model

Ürün Açıklaması

OFS-SF1T4M

4 UTP bağlantı noktası ve 1 çok modlu fiber bağlantı noktası, 850 veya 1310nm optik dalga boyu ile 10 / 100M Ethernet Çift Fiber Switch, maksimum 2km fiber mesafesi.

OFS-SF1T4S

4 UTP bağlantı noktası ve 1 singlemode fiber bağlantı noktası, 1310 veya 1550nm optik dalga boyu ile 10 / 100M Ethernet Çift Fiber Switch, elyafın maksimum mesafesi 20 ~ 100km.

OFS-SF1T4WS

10 / 100M Ethernet Tek Fiber Switch, 4 UTP portu ve 1 singlemode fiber portu, 1310 / 1550nm optik dalga boyu, fiberin maksimum mesafesi 20 ~ 100km.

Teknik özellikler

Çalışma standartları IEEE802.3u 100Base-TX ve 100Base-FX
Bağlayıcı

UTP: RJ-45,10 / 100Mbps;

Fiber: SC / FC, 100Mbps (Tam Dubleks)

Kablo

UTP kablosu: Kat. 5 (maksimum mesafe 100 m'ye kadar)

Fiber (multimode): 50/125, 62.5 / 125μm (maksimum mesafe 2km'ye kadar)

Fiber (singlemode): 8/125, 8,7 / 125,9/125, 10 / 125μm (maksimum mesafe 100km'ye kadar)

Akış kontrolü

Tam Dubleks: IEEE802.3x akış denetimi

Yarım Dubleks: fırında basınç akışı kontrolü

Kırmızı ışık

PWR, FX Bağlantısı / Yasası, TP1 FDX, TP1 Bağlantısı / Yasası, TP2 FDX, TP2 Bağlantısı / Yasası

Güç kaynağı AC100 ~ 240V, DC5V 1A
Ortam sıcaklığı 0 ~ + 50 ° C
Depolama sıcaklığı -20 ° C + 70 ° C
Nem 5% ~ 90%
Boyutlar 125 × 27 × 85mm

5 portlu Ethernet Fiber Optik Fiber Switch

OFS-SF1T4 Serisi, bir adet 100M optik fiber port ve iki adet 10 / 100M UTP portu sunar. Ürün, ABD'den en son IC ve alıcı vericilerin yüksek kalitesini benimseyerek istikrarlı performans, mükemmel kalite ve makul fiyata sahiptir. Optik Fiber Ethernet'in küçük kalıplarında kullanıma uygundur.

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : +8613724374817