Çift Modlu Çift Fiberli RJ45 Fiber Ortam Dönüştürücü, LFP İşlevi

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, China(mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE,FCC
Model numarası: OFS-DML-2
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: 30 × 110 × 140mm
Teslim süresi: 3-5 iş günü sonra alınan ödeme
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C, Paypal
Yetenek temini: ay başına 10000 adet

LFP İşlevli Çift Modlu Çift Fiberli RJ45 Fiber Ortam Dönüştürücü

OFS Serisi 10 / 100M Ethernet Fiber Ortam Dönüştürücü

OPTFOCUS Serisi Fiber Ortam Dönüştürücü, Ethernet optik-elektronik sinyallerinin 10 / 100M UTP arayüzü (TX) ve 100M Fiber arayüzü (FX) arasında dönüştürme ekipmanıdır. Geleneksel 10 / 100M Hızlı Ethernet, optik fiber bağlantı aracılığıyla 120km mesafeye kadar uzatılabilir.

Ürünlerin performansı ve kalitesi, en son IC'yi benimsemesi nedeniyle mükemmeldir. 6 Grup LED'i belirtilen ışıklar, Dönüştürücülerin çalışma koşullarını tam olarak izleyebileceğini belirtti. Kullanıcıların ağ işlemlerini gözlemlemesi kolaydır. Makul fiyatlı Serisi ürünler özellikle ağ kullanıcıları için tasarlanmıştır. OPTFOCUS Serisi Dönüştürücüler tek başına kullanılabilir;

Dönüştürücüler bağımsız bir ünite olarak veya OPTFODUS Ortam Dönüştürücü Kasası, OFS-RACK-14'e takılan bir modül olarak kullanılabilir. Diğer OPTOFUS OFS Serisi medya dönüştürücüler olarak MC-Chassis'de çalışırken değiştirilebilirler.

Ana Özellikler

IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX Standardına uyun

Negoti Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktasının 10M veya 100M'yi ve Tam veya İkili'yi otomatik olarak seçmesini sağlar

TP UTP bağlantı noktası, MDI / MDI-X otomatik geçişini destekler.

Flow Akış kontrolünü desteklemek

52 1552 bayt paket desteği

Multi Çok modlu fiber için lif mesafesini 2km'ye ve tek modlu fiber için 20-120km'ye uzatın

Veri Aktarım Hızı:
- TP: 10/100 Mbps
- FX: 100 Mbps

◆ Dubleks mod desteği:
- Otomatik Anlaşma (TP) ile tam veya yarı çift yönlü mod
- DIP-switch (FX) ile tam veya yarı çift yönlü mod

İndicators LED göstergeleri: Güç, FX 100, FX Bağlantısı / Yasası, TX 100, TX FDX, TX Bağlantısı / Yasası

Fault Bağlantı hatası geçiş işlevini destekler.

End Son kullanıcılar tarafından seçilebilecek iç veya dış güç kaynağı tasarımı

Ed Engellenen gök gürültüsünün iç devresi, yıldırım indüksiyonunun neden olduğu dönüştürücünün hasarını büyük ölçüde azaltabilir.

Uygulama

Bağımsız ve Merkezi Yönetim Medya Dönüştürücü Kurulumu
Mevcut ağın büyümesi ve genişlemesiyle OFS-DM / DS, bu tür bir talebi karşılamak için gelişmiş Medya dönüştürme teknolojisi sunar. OFS-DM / DS serisi Ortam Dönüştürücü, farklı ağ uygulamalarını karşılamak için çeşitli fiber bağlantı seçenekleri sunar.

OFS-DM / DS'nin bağımsız bir cihaz olarak çalışması veya merkezi güç sağlamak için merkezi Standart Ortam dönüştürücü kasasına takılması çok esnektir. OFS-DM / DS, ISS'ler, kampüsler ve şirketler için FTTH (Evden Elyafa) veya FTTC (Kaldırıma Elyaf) ve FTTB (Binaya Elyaf) ağ çözümü oluşturmak için ideal bir çözümdür.

Teknik özellikler

Çalışma standartları IEEE802.3u, 10 / 100Base-TX ve 100Base - FX
MAC adresleri tablosu 1K
Veri arabelleği Dahili 128Kbyte RAM
Konektörler UTP Bağlayıcısı: RJ-45, 10 / 100Mbps; Fiber Bağlayıcı: ST / SC / FC, 100 Mbps
Kablo

UTP: Kat. 5 (100m'ye kadar maksimum mesafe)

Fiber (Multimode): 50/125, 62,5 / 125μm (2km veya 5km'ye kadar maksimum mesafe)

Fiber (Tekli mod): 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksimum 20 -120km'ye kadar mesafe)

Akış kontrolü

Tam Çift Yönlü: Standart IEEE802.3x'i destekler

Yarım Dubleks: geri basınç

LED Güç, FX SD, FX Bağlantısı / Yasası, TX 100, TX FDX, TX Bağlantısı / Yasası
Güç gereksinimi AC 170 ~ 240V, DC 5V
Ortam sıcaklığı 0 ~ 70 ° C
Nem % 5 ~ 90
boyutlar

Dahili güç: 30 × 110 × 140 mm

Harici güç: 26 × 70 × 93 mm

Fiber Optik Bilgi

tip Bağlayıcı Fiber türü dalga boyu Maks. mesafe TX gücü Duyarlılık Bütçe bağlantısı
OFS-DM-2 ST / SC modlu 850 / 1310nm 2km -20 ° -12dBm -30dBm 10dBm
OFS-DS-25 SC Tek mod 1310nm 25km -14 ~ -8dBm -32dBm 18dBm
OFS-DS-40 SC Tek mod 1310nm 40km -8 ~ -3dBm -33dBm 25dBm
OFS-DS-60 SC Tek mod 1310nm 60km -3 ° 0dBm -36dBm 33dBm
OFS-DS-80 SC Tek mod 1550nm 80km -10 ° -5dBm -35dBm 25dBm
OFS-DS-100 SC Tek mod 1550nm 100km -5 ° 0dBm -36dBm 31dBm
OFS-DS-120 SC Tek mod 1550nm 100km -1 ~ 3dBm -36dBm 35dBm

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : +8613724374817