Fiber Optik Dönüştürücüler 10/100/1000 Baz - Tx To 1000 Base 60Km 1310nm SM

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, China(mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE,FCC
Model numarası: OFS-GS-60
Min sipariş miktarı: 2 adet
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: 48 * 42.5 * 38 CM 40pcs kartonda
Teslim süresi: 3-5 iş günü sonra alınan ödeme
Ödeme koşulları: T/t, l/c, Western Union, Paypal
Yetenek temini: ay başına 10000 adet

Fiber Ortam Dönüştürücü 10/100/1000 Baz - Tx - 1000 Baz 60Km 1310nm SM

OFS-GS-60

10/100 / 1000M Gigabyte Fiber Optik Ortam Dönüştürücü

OFS Serisi Gigabit Fiber Ortam Dönüştürücü, Optik-Elektrik Ethernet sinyallerini 10/100 / 1000MUTP arabirimi (TX) ve 1000M optik fiber arabirimi (FX) arasında dönüştürebilir. Geleneksel 10/100 / 1000M gigabit Ethernet, fiber optik bağlantı vasıtasıyla 100 km'lik bir mesafeye kadar genişletilebilir.

Ürünlerin performansı ve kalitesi, ABD ve Tayvan'dan gelen en yeni Gigabit IC'yi benimsemeleri açısından mükemmel.

6 Grup LED gösterge ışıkları dönüştürücülerin çalışma koşullarını tam olarak izleyebilir. Kullanıcıların, dönüştürücülerin arızalarını gözlemlemesi ve teşhis etmesi kolaydır.

OFS Serisi Gigabit Dönüştürücüler tek başına kullanılabilir; Ancak Dönüştürücü Kartı, OFS Crop tarafından sağlanan 16 yuvaya RACK'e yerleştirilmelidir. Hangi Ağ Merkezi kullanımı için uygundur.

Ana Özellikler

◆ Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktalarının otomatik olarak 10/100 / 1000M ve Tam Dupleks veya Yarım Çift Yönlü seçeneğini seçmesine olanak tanır.

◆ Akış kontrolünü destekleme

UTP portu, MDI / MDI-X otomatik geçit bağlantısını destekler.

◆ Maksimum 1536 byte'lık Ethernet paketini destekleme

◆ Dahili güç kaynağı kabulü

◆ Çoklu Mod Fiber: 220m / 550m'ye kadar olan maksimum mesafe

Tekli Mod Fiber: Maksimum mesafe 100km'ye kadar

Teknik özellikler

Çalışma standartları IEEE802.3z / AB, 1000Base-T ve 1000Base-SX / LX
MAC adres tablosu 4K
Veri Arabelleği 256 bin
Bağlayıcı UTP: RJ-45,10 / 100 / 1000Mbps; Fiber: SC, 1000Mbps
Kablo

UTP kablosu: Cat 5e veya Cat 6 (maksimum mesafe 100m'ye kadar)

Fiber: multimode: 50/125, 62.5 / 125μm (maksimum mesafe 550 / 224m'ye kadar)

Tek mod: 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9 / 125μm (maksimum mesafe 100km'ye kadar)

Akış kontrolü

Tam Dubleks: IEEE802.3x

Yarım Dubleks: arka basınç.

Güç

AC 220V (170-260V) 50Hz; DC 5V, 2A

Nem

5% ~ 90%

Depolama sıcaklığı -20 ~ + 70 ℃
Ortam sıcaklığı 0 ~ +50 ℃
Boyutlar 40 (yüksek) x 110 (genişlik) x 140 (uzunluk) mm

Sipariş Bilgisi

Model Ürün Açıklaması
OFS -GM 10/100 / 1000M Ethernet Multimode Dönüştürücü: optik dalga boyu 850nm, 62.5μm için 224m'ye kadar optik fiber maksimum mesafe, 50μm için 550m
OFS -GS-xx

10/100 / 1000M Ethernet Tekli Mod Fiber Konvertör: optik dalga boyu 1310 veya 1550nm, optik fiber maksimum mesafe 20, 40, 60, 80,100 veya 120 km, xx mesafeye kadar.

Fiber Bilgisi

Model

Bağlayıcı

Elyaf türü

Maksimum mesafe

Dalga boyu

TX gücü

Duyarlılık

Bağlantı Bütçesi

OFS-GM

SC

Çok modlu

220 / 550m

850 nm

-11 ~ -3dBm

-18dBm

7dBm

OFS-GS-20

SC

Tek mod

20km

1310nm

-10 ~ -3dBm

-21dBm

11dBm

OFS-GS-40

SC

Tek mod

40 km

1310nm

-4 ~ 0dBm

-25dBm

21dBm

OFS-GS-60

SC

Tek mod

60km

1310nm

0 ~ 3dBm

-26dBm

26dBm

OFS-GS-80

SC

Tek mod

80km

1550nm

-2 ~ 2dBm

-26dBm

24dBm

OFS-GS-100

SC

Tek mod

100km

1550nm

1 ~ 3dBm

-27dBm

28dBm

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : +8613724374817