Tek Fiber SM SC Fiber Ortam Dönüştürücü, 100KM 10 / 100M Harici PS

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE,FCC
Model numarası: OFS-WS01 / 02-100
Min sipariş miktarı: 10 Çift
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: 48 * 42.5 * 38 CM 40pcs kartonda
Teslim süresi: ödemenizi aldıktan sonra 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Ayda 30000 Çift

Tek Fiber SM SC Fiber Ortam Dönüştürücü, 100KM 10 / 100M Harici PS  

10 / 100M Singlemode Tek Fiber Ortam Dönüştürücü

OFS-WS01 / 02 serisi 10 / 100M Singlemode Tek Fiber Ortam Dönüştürücü, 10 / 100M UTP arabirimi (TX) ve 100M fiber optik arabirim (FX) arasında Optik-Elektrik Ethernet sinyallerini dönüştürebilir.

Geleneksel 10 / 100M Hızlı Ethernet'i tek fiber optik bağlantı yoluyla 90 km mesafeye kadar uzatabilir.

ABD ve Tayvan'dan en yeni IC'yi benimseyerek istikrarlı performansa ve kaliteye sahiptir.

Çiftlerde kullanılmalıdır, çünkü iletilen optik, dalga boyundaki alıcı optikten farklıdır.

6 Grup LED gösterge ışıkları Dönüştürücülerin çalışma koşullarını tam olarak izleyebilir. Kullanıcıların ağ operasyonlarını gözlemlemesi kolaydır.

Ana Özellikler

◆ Bir kanal optik sinyal iletimi tek fiberle tamamlanabilir. İkiz fiber tipine kıyasla fiber veri iletiminin miktarında iki katına çıktı.

◆ Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktasının otomatik olarak 10M veya 100M'yi seçmesine ve Tam Dupleks veya Yarım Dupleks

◆ UTP portu MDI / MDI-X otomatik geçişi destekler.

◆ Bağlantı hatasının (LFP) gösterge fonksiyonu: Fiber optik hataya düştüğü zaman dönüştürücü tüm bağlantıyı durdurabilir.

◆ Dönüştürücü çalışma modu seçilebilir: Sakla ve ileri anahtar modu, Modifiye kesme anahtarı modu veya Dönüştürücü modu.

◆ Yönetim için 1600 baytlık paketi desteklemek.

◆ Önlenen yıldırımın dahili devresi, yıldırımcının indüksiyonundan kaynaklanan konvertörlerin hasarını önemli ölçüde azaltabilir.

Fiber Optik Bilgileri

Tip

Konektör

Maksimum mesafe

Dalga boyu

TX gücü

Duyarlılık

Bağlantı Bütçesi

OFS-WS01 / 02-20

SC / FC / ST

20km

1310 / 1550nm

-14 ~ -6dBm

-32dBm

18dBm

OFS-WS01 / 02-40

SC / FC / ST

40km

1310 / 1550nm

-8 / -9 ~ -3dBm

-35dBm

27 / 26dBm

OFS-WS01 / 02-60

SC / FC / ST

60km

1310 / 1550nm

-5 / -7 ~ 0dBm

-37dBm

32/30 dBm

OFS-WS01 / 02-80

SC / FC / ST

80km

1310 / 1550nm

-3 / -5 ~ 2dBm

-37dBm

34 / 32dBm

Teknik özellikler

Çalışma standartları

IEEE802.3u, 10 / 100Base-TX ve 100Base-FX

MAC adresleri tablosu

1K

Veri arabelleği

128K

Konektörler

UTP Konektörü: RJ-45, 10 / 100Mbps;

Fiber Konektör: SC, 100Mbps

Kablo

UTP: Kat. 5 UTP kablosu

(Maksimum mesafe en fazla 100 metreye kadar)

Fiber (Singlemode)

8.3 / 125,8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm

(Maksimum mesafe 90 km'ye kadar)

Akış kontrolü

Tam Dubleks: IEEE802.3x

Yarım Dubleks: arka basınç


Sipariş Bilgisi

Model

Ürün Açıklaması

OFS

WS01 / 02

-xx

10 / 100M Singlemode Tek Fiber Dönüştürücüler çiftlerde kullanılmalı ve sipariş edilmelidir.

Bir takım WS01, kullanmak için başka bir WS02 setine bağlanmalıdır.

WS01 iletilen optik dalga boyu 1310nm, optik dalga boyu 1550nm;

WS02 iletilen optik dalga boyu 1550nm, optik dalga boyu 1310nm alır.

Elyafın maksimum mesafesi 20, 40, 60, 80, 100, 120 km'ye kadardır. XX mesafe mesafesidir.

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817