Tek Fiber Ortam Dönüştürücü Gigabit 10/100/1000 Base - FX SM SC 60Km

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE, FCC
Model numarası: OFS-GWS01 / 02-60
Min sipariş miktarı: 10 Çift
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: 48 * 42.5 * 38 CM 40pcs kartonda
Teslim süresi: ödemenizi aldıktan sonra 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Ayda 10000 Çift

Tek Fiber Medya Dönüştürücü Gigabit 10/100/1000 Temel - FX SM SC 60Km

OFS-GWS01 / 02-60 : 10/100 / 1000M Tekli Tekli Çeviriciler

OFS Gigabit Tek Fiber Dönüştürücü, 10 - 100 / 1000M UTP arayüzü (TX) ve 1000M optik fiber arayüzü (FX) arasında Optik - Elektrikli Ethernet sinyallerini dönüştürebilir.

Geleneksel 10/100 / 1000M gigabit Ethernet, tek fiber optik bağlantı ile 90km mesafeye kadar uzatılabilir.

ABD ve Tayvan'dan en son Gigabyte IC ürününü benimsemek nedeniyle ürünlerin performansı ve kalitesi mükemmel.

İletilen optik, alıcı optikten dalga boyunda farklı olduğundan, çiftlerde kullanılmalıdır.

6 Grup LED'i, belirtilen ışıkların dönüştürücülerin çalışma koşullarını tam olarak izleyebileceğini belirtti.

Kullanıcıların dönüştürücülerin arızasını gözlemlemesi ve teşhis etmesi kolaydır.

Ana Özellikler

TP UTP bağlantı noktası MDI / MDI-X otomatik geçişini destekler.

15 Maksimum 1536 bayt paket desteği

Equipment Uzun süre çalışarak ekipmanın uzun süre çalışmasını sağlamak için dahili güç kaynağının kullanılması.

Signals Kanal sinyallerinin iletimi tek lifle tamamlanabilir. İkiz fiber ile karşılaştırıldığında, fiber veri iletimi miktarında iki katına çıkmıştır.

Negoti Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktasının 10/100 / 1000M ve Tam Çift Yönlü veya Yarım Çift Yönlü öğesini otomatik olarak seçmesine olanak sağlar

Teknik özellikler

Çalışma standartları IEEE802.3z / AB, 1000Base-T ve 1000Base-SX / LX
MAC adres tablosu 4K
Veri Tamponu 256K
Bağlayıcı UTP: RJ-45,10 / 100 / 1000Mbps ; Fiber: SC, 1000Mbps
boyutlar

40 (yüksek) x 110 (genişlik) x 140 (uzunluk) mm

Akış kontrolü

Tam Çift Yönlü: IEEE802.3x

Yarım Dubleks: geri basınç

Güç AC. 220V (170-260V), 50Hz; DC. 5V, 2A
Ortam sıcaklığı 0 ~ + 50 ℃
Depolama sıcaklığı -20 ~ + 70 ℃
Nem % 5,% 90
Kablo

UTP: Cat.5e veya Cat.6 (100 m'ye kadar maksimum mesafe)

Elyaf (tekli mod): 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125µm (maksimum 90km mesafeye kadar)

Fiber Optik Bilgi

tip

konektörü

Maksimum uzaklık

dalga boyu

TX gücü

Duyarlılık

Bütçe bağlantısı

OFS-GWS01 / 02-20

SC

20km

1310 /

1550nm

-11

~ -5dBm

-23dBm

12dBm

OFS-GWS01 / 02-40

SC

40km

1310 /

1550nm

-5 / -8

~ 0dBm

-26dBm

21 / 18dBm

OFS-GWS01 / 02-60

SC

60km

1310 /

1550nm

0 / -5

~ 2dBm

-26dBm

26/21 dBm

OFS-GWS01 / 02-80

SC

80km

1490 /

1550nm

-2

~ 3dBm

-26dBm

24 dBm


Sipariş Bilgisi

model

Ürün Açıklaması

OFS-GWS01 / 02 -xx

10/100 / 1000M tekli mod tek fiber dönüştürücüler çiftlerde kullanılmalı ve sipariş edilmelidir. Bir WS01 seti kullanmak için başka bir WS02 seti ile bağlanmalıdır. WS01 iletilen optik dalga boyu 1310nm, optik dalga boyu 1550nm; WS02 iletilen optik dalga boyu 1550nm, optik dalga boyu 1310nm alır. Fiberin maksimum mesafesi 20, 40, 60 veya 80km'dir. XX, mesafe miktarıdır.

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817