SFP Çift Modlu 2 Portlu Fiber Ortam Dönüştürücü 256K 10/100 / 1000M, Harici PS

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangdong, China(mainland)
Marka adı: OPTFOCUS
Sertifika: CE,FCC
Model numarası: OFS-GAS-2
Min sipariş miktarı: 2 adet
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: 26 (yüksek) x 70 (genişlik) x 93 (uzunluk) mm
Teslim süresi: 3-5 iş günü sonra alınan ödeme
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: ay başına 10000 adet

SFP İkili Mod 2 Bağlantı Noktası Fiber Ortam Dönüştürücü 256K 10/100 / 1000M, Harici PS

Paketleme

Paketleme Detayları: Müşterinin ihtiyaçlarına göre
Teslimat Detayı: Ödeme alındıktan sonra 3-5 Gün

Özellikler

VLAN ve QoS'u destekler Maksimum 1536 bayt çerçeveyi destekler Küçük güç tüketimi (3W), düşük ısı, iyi kararlılık

10/100 / 1000M Ethernet Optik Fiber Anahtarı
 
İki adet 10/100 / 1000M UTP bağlantı noktası ve iki adet 1000M SFP soketi bulunan dört adet 10/100 / 1000M Ethernet Optik Fiber Anahtarı. Son kullanıcılar, gereksinimlerine göre farklı SFP modüllerini kullanabilirler, örneğin: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base-LX vb.


Ana Özellikler


   VLAN ve QoS'yi destekler
Maksimum 1536 bayt çerçeveyi destekler

İki RJ45 portu ve iki SFP soketi, Optik - Elektrikli Ethernet sinyallerini 10/100 / 1000M UTP portları ve 1000M optik fiber portları arasında dönüştürebilir ve Ethernet sinyallerini port ve port arasında değiştirebilir.
     Otomatik anlaşma işlevi, otomatik 10/100 / 1000M ve Tam Çift Yönlü / Yarım Çift Yönlü UTP bağlantı noktalarını destekler.
     Yayın fırtına koruması
     Küçük güç tüketimi (3W), düşük ısı , iyi stabilite
 
Teknik özellikler

Çalışma standartları IEEE802.3z / AB, 10/100 / 1000Base-T ve 1000Base-SX / LX
  Mac adresi 1K
Çerçeve tampon belleği 512Kb RAM
Bant genişliği 12 G, bloke edici olmayan tel hızı elde etmek için iletilebilir
Kablo UTP kablosu: Kat. 5 (100m'ye kadar maksimum mesafe)
çok modlu Fiber: 50/125, 62.5 / 125μm (224 / 550m'ye kadar maksimum mesafe)
Tekli mod Fiber: 8/125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (en fazla 100km)
Akış kontrolü Tam Çift Yönlü: IEEE802.3x akış kontrolü
Yarım Dubleks: fırında basınç akış kontrolü
Güç

AC100 ~ 240V

50 ~ 60Hz; DC5V 2A

Çevre sıcaklığı 0 ~ +50 ° C
Depolama sıcaklığı -20 ~ +70 ° C
Nem

% 5 ~ % 90

boyutlar 27 (h) × 125 (W) × 85 (l) mm


Sipariş Bilgisi
 

model

Ürün Açıklaması

OFS-GAZ-2

İki adet RJ45 bağlantı noktası ve iki adet 1000M SFP soketi bulunan dört adet 10/100 / 1000M Ethernet Anahtarı.

İletişim bilgileri
Ms.Jenny Mo

Naber : 8613724374817