Bizimle iletişim kur
Jenny

Telefon numarası : 86-19925421817

Naber : +8613724374817

Endüstriyel şalter OPTFOCUS seçiniz

July 30, 2019

Son yıllarda, belediye endüstrisindeki yatırımlar artmaya devam etmiş ve temiz enerji ve kanalizasyon arıtma yatırım için sıcak nokta haline gelmiştir. Elektrik, su temini ve gaz gibi belediye endüstrisinde, otomatik sayaç okuma ve izleme sistemlerinin akıllı bir şekilde geliştirilmesi, iletişim yatırımlarına olan talebi daha da artıracak ve endüstriyel endüstriyel anahtar pazarının istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmesi bekleniyor.

Yerli marka endüstriyel anahtar ürünlerinin en büyük avantajı yüksek maliyet performansıdır. Bu aynı zamanda güvenlik endüstrisinin pazar talebine de paralel olarak, güvenlik endüstrisinde endüstriyel anahtarlara olan talebin artmasıyla birlikte yerli endüstriyel anahtar üreticileri hızla artmaktadır. Anahtar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, yerli endüstriyel Ethernet anahtarları yakında güvenlik endüstrisinde iletim ürünlerinin ana akımı olacaktır.

Piyasa Araştırma Merkezine göre, Endüstriyel Ethernet, endüstriyel endüstriyel otomasyon üretim sistemlerinin önemli bir parçası olan, sensör veri iletimi veya üretim ekipmanı kontrolü vb. Gibi etkili bir yerel alan ağıdır. Temel kontrol ağını oluşturur. Bu, endüstriyel Ethernet'in otomatik üretimde gittikçe daha yaygın kullanılmasının önemli nedenlerinden biridir.

Endüstriyel anahtarların endüstriyel kalitede zorlu çevre gereksinimlerine adapte olması gerekir, esnek ağ iletişimi: yüksek güvenilirlik, yüksek ölçeklenebilirlik, ağ fazlalığı: gerçek zamanlı veri güvenilirliği, yüksek güvenilirlik güç fazlalığı, VLAN desteği, yayın kontrolü ve gelişmiş ağ güvenliği, ağın basitleştirilmesi yönetimi ve bazılarında cihazların uzaktan yönetimini sağlamak için ağ yönetimi işlevleri gerekir.

OPTFOCUS, on yıldan uzun süren bir geliştirmeden sonra, orijinal fiber optik alıcı-vericiden, endüstriyel sınıf PoE anahtarları, endüstriyel Ethernet anahtarları, EPON sistemleri, fiber anahtarlar ve raylı endüstriyel Ethernet anahtarları da dahil olmak üzere bir dizi optik iletim ürününe dönüştü. Erişim cihazı. Ülkenin dört bir yanındaki ürünler, kamu güvenliği, radyo ve televizyon, telekomünikasyon, bankacılık, emlak, güç ve enerji, demiryolu taşımacılığı, otoyol köprüleri, havaalanları ve diğer ağ sistemleri çok sayıda kullanılmaktadır. Ve güçlü teknik gücü, istikrarlı ürün performansı, iyi satış sonrası servis ve olgun sistem çözümlerine güvenerek pazarda yaygın olarak kabul görmüştür.

Ürünlerimiz tüm dünyada, Çin, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Dubai, Hindistan, Brezilya, Rusya, Singapur vb.

OPTFOCUS endüstriyel sınıf PoE switch'i seçin, olmayacak! Yaratıcılık, orijinal kalbi unutmamak, on yıldan fazla bir süredir aktarıma odaklanmak. Hala daha fazla bilgi edinmek istediğini biliyorum, aramaya hoş geldiniz: + 86-18126089476.