Bizimle iletişim kur
Jenny

Telefon numarası : 86-19925421817

Naber : +8613724374817

Endüstriyel Anahtarlar Güvenlikte Daha Yaygın Kullanılmaktadır

October 30, 2020

Özel bir ağ anahtarı ürünü türü olan endüstriyel anahtarlar, güvenlik alanında hızla popüler hale geldi ve uygulama sayısı patlama benzeri bir artış gösterdi.Günümüzde, endüstride, özel endüstriyel anahtarlar genellikle Ethernet çerçevelerinin farklı öncelik seviyelerini tanımlamak için kullanılır, böylece istenen bilgiler en hızlı şekilde iletilebilir.Bundan bahsetmişken, yeni bir teknik terim olan endüstriyel anahtarın ortaya çıktığını unutmayın.

 

Endüstriyel anahtarlar yalnızca zorlu endüstriyel ortamlarda çalışmak için dayanıklı bir tasarıma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda birçok yararlı yönetim ve izleme işlevine de sahiptir.

 

Endüstriyel anahtar ürünleri aşağıdaki özelliklere sahiptir:

1. Yedekli güç girişi, tek bir elektrik kesintisini önler.

2. Halka Topolojisi, Gereksiz Yollar Sağlama.

3. Uzun ortalama sorunsuz süre sağlamak için yüksek kaliteli ve yüksek güvenilirliğe sahip parçalar oluşturun.

4. - 40 ~ 75 ℃ gibi süper standart sıcaklık koşullarına uygulanabilir.

5. Güçlü ve dayanıklı kabuk ve iyi sıcaklık direnci.

6. Endüstriyel spesifikasyonlara (CE FCC UL, vb.) Uygunluk ve darbe, düşme ve şok gibi katı testleri geçme.

 

Bu güvenlik teknolojilerinin uygulanması gerçek zamanlı ve maliyette büyük zorluklarla karşılaşacaktır.Şu anda, endüstriyel Ethernet'in uygulaması ve tasarımı temel olarak mühendislik uygulamalarına ve deneyimlerine dayanmaktadır.Kontrol sistemi ile operasyon istasyonu, optimizasyon sistemi iş istasyonu, gelişmiş kontrol iş istasyonu ve veritabanı sunucusu arasındaki veri aktarımı, ağın ana parçasıdır.Ağ yükü sabit ve periyodiktir.

 

SHENZHEN OPTFOCUS TECHNOLOGY CO., LTD.İlk medya dönüştürücüsünden PoE anahtarı, endüstriyel anahtar, EPON ve GPON ve XPON sistemi, FTTH kutusu, PLC ayırıcı, vb. dahil olmak üzere bir dizi optik iletim ürününe kadar on yıldan fazla bir geliştirme sürecinden sonra. Ürünler tüm dünyada, kamu güvenliği, radyo ve televizyon, telekomünikasyon, bankacılık, emlak, güç ve enerji, demiryolu taşımacılığı, karayolu, köprü, tünel, havaalanı ve diğer ağ sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Ve güçlü teknik güce, istikrarlı ürün performansına, iyi satış sonrası hizmete ve olgun sistem çözümlerine güvenmek, pazar tarafından geniş çapta kabul görmüştür.